fbpx

Öğrenci Yorumlarımız

Ben bu işe başlamadan önce 2 senedir kuyumculuk işi yapıyordum. Sonra bulunduğum yerde cep telefonu tamiri ihyacı olduğunu fark ettim. Ve bu işi yapmaya karar verdim ve araştırma yaptım. Bu işi kimden öğrenebilirim diye. Sonra Mustafa Aydın hocamdan kurs almaya karar verdim. Allaha şükürler olsun ki çok faydasını gördüm ve onun emeği sayesinde şu anda kendi işimi yapıyorum. Kendisi çok değerli bir insandır. Allah işini rast getirsin.

Cihangir Baran / Şırnak

Cep telefonu tamir kursuna başlamadan önce korkuyordum yapabilirmiyim yapamaz mıyım diye  pek kendime güvenmiyodum  ama işin içine girince iyikide oğrenmisim dedim keşke daha erken başlasaymişim dediğim zamanlar oldu  en az 10 telefoncuya sordum abi bu nasıl iş geleceği varmı ekmeğini yiyebilirmiyim diye hepsinden güzel cevaplar alınca kararımı verdim ve bu güzel yola girdim hergün Kadıköy’e  gidip gelmek yorucu oluyodu ama sabrın sonu selammetir diyerek kendimi avuttum ve sonunda selamete erdim telefon hakkında çok şey öğrendim ve öğrenmeye de devam ediyorum.

Muhammed Erkmen / Gebze

Gsm eğitimi kursunu sayın Mustafa AYDIN’dan aldığım için çok etkili bir teknik servis kurabildim. Kendisinden edindiğim bilgi ve tecrübe  ile gerek cep telefonu teknik servisi gerekse esnaflık hakkında çok nadir bilgiler edindim. Cep telefonu tamir sektörüne girmek isteyen sevgili arkadaşlarıma kesinlikle Mustafa Aydın hocamızdan eğitim almalarını tavsiye ediyorum.

Ayhan Belli / Tekirdağ

Herkese merhaba. Ben Avusturya’nın Vorarlberg şehrinden Ersin. İlk olarak Mustafa hocamı nasıl keşfettiğimi anlatacağım. Google amca sayesinde buldum. Araştırdım bu işi gerçekten yapmak isteyen arkadaşlara tavsiyem Mustafa hocanın bilgileri. Beni o kadar eğitti ki anlatamam. Şema okumasını, ölçü aletini nasıl kullanılır, lehim nasıl yapılır hepsini öğrendim. Onun yardımları olmasaydı hayaldi ve şu an kendi işimi yapıyorum direk arıza tespiti, entegre değişimi yapıyorum. Bunun temeli hocamın sayesinde. Tekrar diyorum bu işi yapmak isteyenler Mustafa hocayı tanısınlar. Mükemmel birisi.

Ersin Kaya / Avusturya

Samimi ve sıcak bir şekilde karşılandığımız bu ortamdan kendi adıma memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Teknik ve taktik boyutta ise yılların tecrübesiyle taçlandırılmış ve hala da birikime devam edilen bu kursa tereddütsüz şekilde geldiğime pişman olmayıp memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Hizmetinizden dolayı teşekkürler.

T.Ç. / İstanbul

Kayseride iki yıl gıda mühendisliği okurken vazgeçip bu kursa geldim. Acaba yapabilir miyim,  öğrenebilir miyim diye çok korkuyordum. Mustafa hocayla tanışıp kursa başladıktan sonra tüm korkularımı yendim. Kursun süresi çok az diye düşünmüştüm. Ama Mustafa hoca bu kısa sürede bize cep telefonu tamiri için gereken herşeyi öğretti. Kursu tamamladıktan sonra gittiğim Filistin’in el-Halil şehrinde hem perakende hem toptan hem de teknik servis işlerinin tümünü bir arada götürüyorum. Mustafa hocaya çok teşekkür ediyorum.

Şakir İdais / Filistin

Günümüz vazgeçilmezi cep telefonlarıyla ilk tanışmamı yaklaşık 3 sene kadar önce oldu. Tamire kimsenin desteği olmadan kendi çabalarımla başladım. Teknik bilgisizliğimden, yetersiz kalmamdan geçen her günde biraz daha rahatsızlık duyuyordum. Arayışlarım sonucunda çok değerli Mustafa hocamla tanıştım ve 3 haftada rüyamda bile göremeyeceğim; hayalini kurduğum tüm bilgilere fazlasıyla sahip oldum. Çok güzel bir ortamda verilen kursların başarıya yansıması bence %100. Arkadaşıma katılıyor hocama da teşekkür ederek başarılarının devamını diliyorum.

Ferhat Şekerci / Adana

Çok küçük yaştan beri elektriğe ve elektronik aletleri tamire olan ilgim beni bu yönde arayışa yönlendirdi. Bu arayışta Mustafa Bey karşıma çıktı. 3 haftada ve harika bir ortamda bana inanılmaz derecede faydalı bilgiler öğretti. Ve bu yöndeki ilgim daha da arttı. Bu yüzden çok teşekkür ederim. Şimdi kendi işyerimi kuracağım. Her şey gönlünüzce olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.

Süleyman Soylu / Balıkesir

Çok güzel bir eğitim. Gittiğimde hiçbir şey bilmiyordum. Alt yapısından tutun da en son noktaya kadar her şeyi sade ve anlaşılır bir şekilde öğreniyorsun. Bana çok şey öğretti, hem iş hem hayat hakkında.

Bekir Kostak / Konya

Cep telefonu sektöründe yaklaşık 9 yıldır faaliyet göstermekteyim. Kendi adıma birçok şeyi bildiğimi ve uyguladığımı düşünüyordum ta ki İstanbul’da katıldığım bu kursa kadar. Ama kurs sonucunda gördüm ki hala bilmediğimiz birçok şey var ve bunların yerine oturduğunu da ancak kurstan sonra anlıyoruz. Ben ağırlıklı olarak cep tel tamiratı ile ilgileniyorum ve 9 yıldır öğrenmiş olduğum bilgilerden daha fazlasını, belki de 10 katını 1 haftalık kursta öğrendim ve çok sasırdım. Şu an işlerim 2 katına çıktı ve buradan bu kursta emeği geçen herkese sonsuz teşekkürü borç biliyorum.

Mahmut Ulutürk / Yozgat

Yıllardır elektroniğe ve telefona olan ilgim benim değerli hocamla tanışmama sebep oldu. Hocama çok teşekkür ediyorum, böyle güzel bir paylaşım yaptığı için. Bilmediklerinize ve tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz güzel bir ortam. Kendinize olan güveninizi yeniden kazanacaksınız. İyi olumlu bir düşünceye sahip olacaksınız, eğer yeni bir işe girmek veya yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız ve iletişime hizmet etmek istiyorsanız doğru yoldasınız.

Gökhan Kavuk / İstanbul

Uzun süredir cep telefonu tamiri yapıyordum. Bu kursu aldıktan sonra yaptığım hataları anladım ve yeni pek çok şey öğrendim. Başlangıçta fiyat bana çok yüksek gelmişti. Ancak kursa başladıktan sonra fiyatın az bile olduğunu gördüm. Bence bu sektördeki herkes ve sektöre yeni girecekler bu kursu kesinlikle almalı.

Şemsettin K. / İstanbul

GSM Eğitim Merkezine Şimdi
Kayıt Olun

https://gsmegitimi.net/wp-content/uploads/2019/12/Web-1920-–-1-640x563.png

Kayıt Olun, Size Dönelim.Bilgi Talep Formu

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için kayıt formu doldurun, size dönelim.

    ya da

    Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.