fbpx

GSM Eğitim Merkezi
Hakkında

Köklü Geçmiş

Ticari hayata 2009 yılında başlayan kurumumuz sektördeki 23 yıllık deneyim ile başta “Cep Telefonu Tamir Kursu” olmak üzere farklı alanlarda eğitimler vermektedir. Elektronik tabanlı eğitimlere ilave olarak elektronik cihaz tamir ve servisi ve eğitim yardımcı malzemeleri satışı ile sektörel danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız. Kurumsal kalite hedefleri kapsamında sektöre yetiştirdiğimiz meslek sahibi olan veya kendi işyerlerini açan öğrencilerimizin de katkılarıyla 2019 yılı son çeyreğinde yeniden yapılanmaya gittik. Köklü bir şirket olarak rehber prensiplerimiz ve sorumluluk bilincimiz ışığında yaptığımız yenilikler ve geliştirmeler ile toplumsal bir farkındalık oluşturarak siz değerli müşterilerimize daha etkin ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

https://gsmegitimi.net/wp-content/uploads/2020/01/hakkimizda1.jpg
https://gsmegitimi.net/wp-content/uploads/2020/01/hakkimizda2.jpg

Kalifiye Personel

Kurumumuz; yeterli donanım ve yetişmiş tecrübeli personeliyle gelişmeleri yakından takip ederken bu bilgi birikimini ülkemiz insanının hizmetine sunma azminde ve kararlılığındadır. Bu kapsamda eğitimlerimiz, sahasında uzman ve “Cep Telefonu Tamir Kursu”nu ülkemizde ilk başlatan Usta Öğretici Mustafa Aydın tarafından verilmektedir.

Merkezi ve Ferah Ortam, Modern Donanım

10 yılı aşkın bir süredir İstanbul Anadolu yakasının merkezi Kadıköy’de eğitim veren kurumumuz yeterli uzman personele ilave olarak mikroskoptan akıllı tahtaya her türlü teknik donanıma sahip ferah bir sınıf ortamında faaliyet göstermektedir.

https://gsmegitimi.net/wp-content/uploads/2020/01/hakkimizda3.jpg
GSM Eğitim Merkezi. Meslek hayatınıza ilk adımınızı atacağınız durak...

Hâlihazırda teknoloji ve bilişim çağını yaşadığımız günümüzde iletişim hem günlük yaşamın hem de iş ortamlarının ana omurgası durumuna gelmiştir. En gelişmişinden en ilkeline tüm ülkelerde ciddi bir meslek potansiyeline sahip olan iletişim (GSM), Türkiye gibi gelişmekte olan ülkeler için vazgeçilmez ve önemi azımsanamaz bir mesleki kariyer alanıdır. Bu alanın en önemli bileşeni de hiç kuşkusuz GSM (mobil iletişim) sektörüdür.

GSM sektörünün büyüklüğünü ve önemini anlamak için ülkemizde kullanımda olan mobil iletişim istatistiklerine şöyle bir bakmak bile yeterlidir. Kullanıcı sayısı sürekli artan Türkiye’de 2019 yılı mobil kullanıcı sayısı 76.3 milyon ile nüfusun yüzde doksanının da üzerindedir (BTK verilerine Mart 2019 sonu itibarı ile Türkiye’de 80.926.481 mobil abone bulunmaktadır). Bu rakamlar ışığında, sadece 2019 yılında mobil uygulamalara dünya çapında 360 milyar dolar harcandığı da dikkate alındığında GSM sektörünün bugünü ve geleceği hakkında bir hüküm vermek kolaylaşacaktır. Evet, gelecek GSM (mobil iletişim) sektöründedir.

Sektöre ait çarpıcı rakamlara bakıldığında GSM eğitiminin (Cep Telefonu Tamir Kursunun – Cep Telefonu Tamir Eğitiminin) önemi de açık olarak görülmektedir. “GSM Eğitim Merkezi” olarak biz de işte tam bu noktada sizinle GSM sektörü arasında güçlü ve istikrarlı bir halka oluşturmaktayız.

İstanbul Anadolu yakasının merkezi Kadıköy’de konuşlanmış olan kurumumuz uzun yıllardır Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) alanında kendini kanıtlamış, ülkemize yüzlerce tamir teknisyen yetiştirmiştir.

Ferah bir sınıf (atölye) ortamında, modern donanımla teçhiz edilmiş merkezimizde sadece ülkemizin her kentinden değil dünyanın da pek çok farklı ülkesinden gelen kursiyerlere Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) verilmektedir.

Sektörel ihtiyaç kapsamında hazırlanan güncel müfredatla GSM Eğitim Merkezinde Cep Telefonu Tamir Kursları (Cep Telefonu Tamir Eğitimleri), sahasında uzman ve “Cep Telefonu Tamir Kursu”nu ülkemizde ilk başlatan M.E.B. Onaylı Usta Öğretici Mustafa Aydın tarafından verilmektedir. Sayın Mustafa Aydın onlarca yıllık bilgi ve tecrübe birikimini kursiyerlere sıcak ve dostça bir atmosferde ve çağın gereklerine uygun bir şekilde aktarırken, Türkiye’nin her köşesinde temsilcileri bulunan bir Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) kursiyer çemberi oluşturmuştur.

Sayın Mustafa Aydın’ın kapsamlı bilgi ve tecrübelerini aktardığı Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) sadece Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) için tasarlanmış modern ve ferah bir sınıfta, en modern eğitim yardımcıları ile, akıllı tahta üzerinde, mikroskopla icra edilmektedir. Tüm kursiyerlere hali hazırda piyasada kullanılan cep telefonlarına ait ana kartlar üzerinde bol uygulamalı eğitimler verilirken, ayrıca kurumumuzca sadece eğitimlere yönelik olarak tasarlanan özel devre ve boardlarla da eğitimler pekiştirilmektedir.

Eğitimlerimiz sadece Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) ile sınırlı kalmayıp değişik alanlarda ve değişik gruplara hitap edecek şekilde çeşitlendirilmiştir. Bu eğitimleri kısaca şu şekilde özetleyebiliriz: Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi), Şema Okuma ve Arıza Takip Eğitimi, İleri Seviye Anakart ve IPhone Eğitimi, Lehimleme Eğitimi, Box ve Yazılım Eğitimi, Küçükler için Mikro Elektronik ve Mobil Teknolojileri Eğitimi, Cam Değişimi Eğitimi, Güvenlik Kamerası ve Alarm Kurma Eğitimi. Başta Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) olmak üzere tüm eğitimlerimiz uzman personel denetiminde (Sayın Mustafa Aydın) İstanbul Kadıköy’de verilmektedir.

Kurumumuza ve eğitimlerimize yönelik detaylı bilgiler ve güncel gelişmeler GSM Eğitim Merkezinin resmi web sitesi olan www.gsmegitimi.net adresinden takip edilebilir.

Kurumumuzca verilen kurslar sonunda kursiyerlere Usta Öğretici Mustafa Aydın imzalı Kurs Katılım Belgesi (Sertifika) verilmektedir. Merkezimizden eğitim talep edenlerin en fazla merak ettiği hususların başında bu sertifika ile dükkan açılıp açılamayacağıdır. Maalesef bu konuda piyasada M.E.B. onaylı sertifika ile dükkan açılabileceğine dair yanlış bir algı/bilgi vardır. Özel eğitim kurumları tarafından verilen hiçbir sertifika ile dükkân açılamaz. Bu sertifika ister M.E.B. onaylı olsun ister olmasın. Dükkan açabilmek için “Ustalık Belgesi” gerekir. Bu belgeyi de ancak Çıraklık Eğitim Merkezleri verebilir. Özel kursların verdiği hiçbir sertifika Ustalık Belgesi yerine geçmez ve dükkan açmaya yaramaz. Bu konudaki yasal dayanak 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanununda yer almaktadır.

GSM Eğitim Merkezinde açılan kursların başında Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) gelmektedir. Kursiyerler tarafından en çok talep edilen kurs Cep Telefonu Tamir Kursudur (Cep Telefonu Tamir Eğitimidir). Ayrıca Box ve Yazılım Eğitimi de en çok sorulan kurslar arasındadır. Son dönemde diğer kurslara ilave olarak Güvenlik Kamerası ve Alarm Kurma Eğitimi ile Cam Değişimi Eğitimi de kapsam içine alınmıştır. Ancak Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) rutin olarak periyodik şekilde açılırken diğer kurslar talebe göre açılmaktadır.

Cep Telefonu Tamir Kursuna (Cep Telefonu Tamir Eğitimine) katılmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konuların başında bu kadar kısa sürede (yani 2 haftada) cep telefonu tamirinin öğrenilip öğrenilemeyeceğidir. Evet, kursiyerler istekli ve gayretli olup iki haftalarını tamamen bu eğitime ayırdıkları takdirde cep telefonu tamirini iki haftada öğrenmektedirler. Biz bu konuda hem uzman personelimize hem de eğitim müfredatımıza son derece güvenmekteyiz.

Merak edilen bir başka konu da bizim verdiğimiz Cep Telefonu Tamir Kursunun (Cep Telefonu Tamir Eğitiminin) fiyatının niçin yüksek olduğudur. Diğer kurumlar değişik konulardaki pek çok eğitimi aynı sınıfta verirken biz sadece bu eğitim için tasarladığımız sınıfta dersleri icra etmekteyiz. Diğer kurumlarda akıllı tahta, mikroskop, sıcak hava, havya, güç istasyonu gibi eğitim yardımcıları bulunmazken ya da çok kısıtlı miktarda bulunurken biz tüm kursiyerlere bu imkanları sağlamaktayız. Ayrıca konusunda uzman personel ile yoğun bir programı dikkatle hazırlanmış bir müfredatla iki haftada tamamlamaktayız. Teknik ve personel imkanlarımız dikkate alındığında ve katılımcılara bir meslek kazandırdığımız düşünüldüğünde kurs için talep edilen ücretin hiç de fazla olmadığı görülmektedir. Bu sadece bizim iddiamız değil, aynı zamanda kursa katılan kursiyerlerin de ortak görüşüdür.

Bütün bu imkan ve kabiliyetlere ilave olarak özellikle Cep Telefonu Tamir Kursuna (Cep Telefonu Tamir Eğitimine) katılan kursiyerler için Sayın Mustafa Aydın’ın geniş portföyü ile iş imkanları konusunda da yardımcı olunmaktadır.

GSM Eğitim Merkezi olarak biz yeni bir meslek arayışında olan vatandaşlarımıza öncelikle Cep Telefonu Tamir Kursu (Cep Telefonu Tamir Eğitimi) ile yeni ufuklar açarken toplumsal sorumluluk bilinci ile değişik faaliyetlere da katılım sağlamaktayız.

Evet, meslek hayatınız burada başlıyor…

Veriler: We are social ve Hootsuit tarafından hazırlanan “Digital 2019 Turkey” Raporundan ve BTK 2019 1.Çeyrek Raporundan alınmıştır.

GSM Eğitim Merkezine Şimdi
Kayıt Olun

https://gsmegitimi.net/wp-content/uploads/2019/12/Web-1920-–-1-640x563.png

Kayıt Olun, Size Dönelim.Bilgi Talep Formu

Eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için kayıt formu doldurun, size dönelim.

    ya da

    Copyright 2019. Tüm hakları saklıdır.